Rodinné domy

Zabýváme se výstavbou rodinných domů v různém stadiu dokončení – hrubá stavba, stavba domu na klíč nebo stavba domu dle dohody. Stavíme nejen typové rodinné domy, ale dokážeme vám navrhnout a realizovat i atypický rodinný dům, případně jinou stavbu. U typových rodinných domů stavíme nejen dle projektu dodaného zákazníkem, ale můžete si vybrat i z našich typových domů. Ať už máte pět dětí a nebo hledáte jen menší domek na stáří, dovedeme vám pomoci najít ideální řešení. Navíc vás dokážeme provést celým procesem stavby – od vytipování parcely, přes zajištění pozemku, vyřízení všech povolení a potřebných (často nepříjemně byrokratických kroků) až po samotnou stavbu domu a případně terénní úpravy a založení zahrady.

S výstavbou rodinných domů máme více než patnáctiletou zkušenost a záleží nám na tom, aby obchodní jméno firmy bylo synonymem pro kvalitní práci a rozumný rozpočet. Rodinné domy stavíme poctivě a odborně, máme tým lidí, kterému záleží na každé stavbě. A nebojte, může to vypadat jako klišé, ale rodinné domy opravdu stavíme tak, jako bychom v nich měli bydlet my sami :)

Pokud si myslíte, že jsme ti praví pro stavbu místa, kde strávíte desítky let svého života a budete mu říkat domov (a my jsme 😉 ), ozvěte se nám! Najdete nás v Hluboké nad Vltavou u Českých Budějovic. Zakázky však realizujeme v celých Jižních Čechách, především v okresech České Budějovice a Jindřichův Hradec.